Drodzy Państwo,

Z ogromną przyjemnością informujemy, że wznawiamy spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w czwartek 25 czerwca o godzinie 18:15.

Tym razem spotykamy się na ul.Powsińskiej 56.

Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu i będą trwały ok. 1,5 godziny.

Będziemy dzielić się doświadczeniami związanymi z wyzwaniami emocjonalnymi i wychowawczymi jakie stają przed rodziną z dzieckiem niepełnosprawnym. Chcemy stworzyć przestrzeń do rozmowy i wzajemnego wsparcia. Zapraszamy zarówno rodziców, których dzieci zostały niedawno zdiagnozowane, jak i tych z „dłuższym stażem”.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy Fundacji Bliżej: kontakt@fundacjablizej.pl

Bardzo cieszymy się na spotkanie z Państwem.

Do zobaczenia!

Grupa wsparcia dla rodziców dzieci
z niepełnosprawnościami - wznowienie spotkań!

24 czerwca 2020

Fundacja Bliżej, w Warszawie od 2017|  numer regon 36884413500000  numer KRS 0000704216

W kilku słowach o tym, co robimy

Wspieramy dzieci niepełnosprawne oraz zagrożone niepełnosprawnością i ich rodziny.

Jesteśmy bliżej potrzeb naszych podopiecznych, dzięki zaangażowaniu w ich codzienne życie.

Przekazanie dalej informacji o tym,
że istniejemy będzie dla nas wielkim wsparciem. Dziękujemy!

Powiedz znajomym,

że Fundacja Bliżej już działa!