POMOC DLA FABIANA
Data urodzenia: 29/08/2015
Województwo: mazowieckie
Schorzenie: autyzm
Wsparcie ze strony Fundacji: finansowe, dobór formy, rodzaju i częstotliwości zajęć i konsultacji w ramach terapii, wsparcie dla rodziców

Kilka słów od rodziców Fabiana:
Nr subkonta: 00010
Nasz syn Fabian ma autyzm i zez rozbieżny.
Jest cudownym, wesołym 4 latkiem. Na pierwszy rzut oka wygląda na zdrowego chłopca. W wieku trzech lat zdiagnozowano u niego autyzm, który sprawia, że jego dzieciństwo to pasmo niekończących się terapii. Syn ma bardzo ograniczony kontakt ze światem, wypowiada pojedyncze słowa, ma problemy z komunikacją, jest dzieckiem bardzo ruchliwym z dużą ilością zachowań zagrażających jego bezpieczeństwu. Powinien być pod stałą kontrolą psychiatry, psychologa, neurologa, neurologopedy, terapeutów integracji sensorycznej, fizjoterapeuty, okulisty i ortoptysty. Z własnych środków nie jesteśmy w stanie zapewnić mu wszystkich terapii. Z powodu trudności finansowych jesteśmy zmuszeni zrezygnować z terapii wzroku, nie mamy również środków na opłacenie zajęć z fizjoterapii.
Zebrane środki przeznaczymy na terapię oraz codzienne potrzeby.
Jest naszym kochanym synkiem i jak każdy rodzic marzymy, aby był zdrowy i szczęśliwy.
Z góry dziękujemy z pomoc.
Rodzice.

Fundacja Bliżej, w Warszawie od 2017|  numer regon 36884413500000  numer KRS 0000704216

W kilku słowach o tym, co robimy

Wspieramy dzieci niepełnosprawne oraz zagrożone niepełnosprawnością i ich rodziny.

Jesteśmy bliżej potrzeb naszych podopiecznych, dzięki zaangażowaniu w ich codzienne życie.

Przekazanie dalej informacji o tym,
że istniejemy będzie dla nas wielkim wsparciem. Dziękujemy!

Powiedz znajomym,

że Fundacja Bliżej już działa!