Jak możesz nam pomóc

Aby wspomóc naszą działalność na rzecz podopiecznych lub współpracujące z nami placówki oświatowe możesz wpłacić darowiznę na numer konta podany w zakładce Kontakt.

Jeżeli twoja firma chce nam pomóc przyjmiemy każdą pomoc pieniężną lub rzeczową i chętnie umieścimy jej logo na naszej stronie. Pomoc rzeczowa zostanie przekazana do danego podopiecznego lub w przypadku braku wskazania do współpracującego z nami przedszkola.

Jeżeli masz własny pomysł co mogłoby się przydać skontaktuj się z nami.

Niedługo będzie można wspomóc naszych podopiecznych indywidualnie zasilając ich subkonto.

logo fundacji bliżej

Fundacja Bliżej, w Warszawie od 2017 roku, numer regon 36884413500000  numer KRS 0000704216

W kilku słowach o tym co robimy

Wspieramy dzieci niepełnosprawne oraz zagrożone niepełnosprawnością i ich rodziny.

Jesteśmy bliżej potrzeb naszych podopiecznych, dzięki zaangażowaniu w ich codzienne życie.

Przekazanie dalej informacji o tym,
że istniejemy będzie dla nas wielkim wsparciem. Dziękujemy!

Powiedz znajomym, że fundacja Bliżej już działa!